Prva liga Federacije Bosne i Hercegovine – 24. mängupäev

#PrvaliigaFBiH #HNKTomislav #Klubiportaal

Mängupäev 24

Prva liga Federacije Bosne i Hercegovine – 24. mängupäev

Sel laupäeval, 04.05.2024 kell 17:00 astub HNK Tomislav Tomislavgrad Gradski stadionil Luke Gračanica vastastega. 

Liigatabelis on meeskond hetkel 6 punktiga 34. kohal.

Nad püüavad eelseisval mängul tagasi põrgatada ja kindlustada 3 olulist punkti.

Kui oled HNK Tomislavi fänn või naudid lihtsalt suurepärast amatöörjalgpalli vaatamist, siis jälgi kindlasti matši otseülekandes meie Klubportaali platvormilt. Meie kõikehõlmav Klubportali CMS-i ja liigahaldustarkvara võimaldab meil hõlpsalt hallata klubi veebisaiti, liigade ajakavasid, tabeleid, tulemusi ja mängijate statistikat. 

Klubportaaliga saame hoida teid kursis viimaste uudiste, mänguuudiste ja tipphetkedega – kõik ühes kohas. Lisaks võimaldab meie uuenduslik kaameralahendus meil mängust otseülekannet teha ilma kaamerameest kasutamata, et te ei jääks hetkekski tegevusest ilma. 

Külastage kindlasti meie klubi veebisaiti aadressil hnktomislav.com, et saada lisateavet meie meeskonna, liiga ja osalemise kohta.

Ootame teid sel laupäeval staadionile või veebis häälestama!

#PrvaliigaFBiH #HNKTomislav #Klubiportaal

 

 

Facebook
puperdama
LinkedIn
E-POST
WhatsApp
Telegramm
Skype
Leidke Top